Tag: erdoğan koçoğlu

Kılıçdaroğlu’nun Zor Anları

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuğu olduğu ve Abbas Güçlü’nün sunduğu Genç Bakış adlı programda zor anlar yaşadı.

Kılıçdaroğlu Zor Anlar Yaşadı

Kılıçdaroğlu’nun Yaşadığı Zor Anlar

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden canlı yayın ile yayınlanan ve Abbas Güçlü’nün sunduğu Genç Bakış adlı programın bu haftaki konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Hukuk fakültesinde okuyan bir öğrencinin kendisine yönelttiği soru karşısında Kılıçdaroğlu zor anlar yaşadı.  Balyoz davasından 16 yıl hüküm giyen Kurmay Albay Erdoğan Koçoğlu‘nun oğlu Yiğit Gökçekhan Koçoğlu tarafından sorulan “Bir genel başkan olarak bu ülkeye canını veren askerlerinize destek olmanız gerekmiyor mu?” sorusuna “”Mahkemeler AK Parti’nin güdümünde” sözleri ile  başlayan Kılıçdaroğlu, Silivri’ye en çok giden milletvekillerinin CHP’liler olduğunu belirtti.

Kılıçdaroğlu tarafından verilen yanıt karşısında Koçoğlu’nun cevabı “”Sorumu dolandırdınız, yanıt vermediniz. Ergin Saygun’a Başbakan bile gitti. O da insani bir ziyaret içindi. Fakat bu insani ziyareti Kemal Kılıçdaroğlu yapmadı” şeklinde oldu.